Tu jesteś:

Blog firmowy Trustnet

Trustnet na 3Snow 2015

3Snow

W zeszły czwartek i piątek delegacja Trustnetu wzięła udział w drugiej edycji Mistrzostw Narciarsko – Snowboardowych o Puchar Prezesa 3S – 3Snow 2015. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Narciarskim „Azoty” w Krynicy Zdrój. Uprzedzając wszystkie wątpliwości – tak, potrafimy jeździć na nartach 😉 W drogę wysłaliśmy czteroosobową ekipę. W składzie znalazł się Admin Adam i reprezentacja naszego działu marketingowego – Daniel, Kasia i Marzena. I parę sprzętów do nagrywania.

W drodze w Beskid Sądecki (relacjonowanej na Facebooku) zamiast zimy towarzyszyła jesień, jednak na miejscu czekało już ponad 40 cm śniegu. Pierwszego dnia jedynym oficjalnym punktem programu było 3SBefore Party w klubie „U Stonsów”, czyli bardzo niezobowiązujące rozmowy wokół branży IT/Telko i nie tylko.

Piątek był dniem zawodów. Konkursową trasę przejazdu można było pokonać w czterech kategoriach: slalom gigant na nartach i snowboardzie, odpowiednio dla kobiet i mężczyzn. Każdy miał szansę w dwóch zjazdach. Zadbano o sportową oprawę – komentarz komentatora, zawodowych sędziów i profesjonalne pomiary czasów przejazdu. After odbył się w „Chacie na stoku” przy dolnej stacji kolejki.

Wyników nie znajdujemy w internecie, dlatego trzeba nam uwierzyć na słowo pisane. W desce wystawiliśmy Adama, który przeszarżował w drugim zjeździe, wypadając z trasy. Oznaczało to wykluczenie z klasyfikacji końcowej. Z kolei Daniel wystartował w nartach. Od razu dodajmy, że udało się dokończyć oba zjazdy, jednak szczerze wyznaje, że „wyniki to raczej kiepskie miałem, raczej byłem gdzieś pod koniec stawki„. Dziewczyny ograniczyły się do kibicowania i rekreacyjnych zjazdów 😉 Biuro w Częstochowie również trzymało kciuki. Poniżej mała galeria na dowód naszej obecności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: 27 stycznia 2015