Kampanie reklamowe

Firma Trustnet oferuje Państwu tworzenie, zarządzenie oraz optymalizacje kampanii Google AdWords. Google AdWords jest usługą reklamową Google oferującą linki reklamowe w formie reklamy kontekstowej, banerów oraz reklamowych filmów video w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach partnerów Google. Współpracujemy z firmą Google już od dłuższego czasu i mamy na swoim koncie wiele skutecznie przeprowadzonych i zakończonych sukcesem kampanii. W lutym 2009 zostaliśmy zakwalifikowani do Partnerów Google w ramach programu "Google dla Agencji".

Warto wiedzieć, że taka kampania jest skuteczna, ale w głównej mierze uzależniona od naszych nakładów finansowych. Polecana jest w przypadku krótkich akcji czy promocji np. gdy wchodzimy na rynek z nowym produktem i chcemy szybciej dotrzeć do klienta niż konkurencja. Wyniki widoczne są natychmiastowo, jak również ich brak w przypadku, gdy wyczerpie się nasz budżet. Dlatego najczęściej kampanie takie stosujemy jako uzupełnienie właściwego pozycjonowania i optymalizacji strony, gdyż efekty skutecznie przeprowadzonego pozycjonowania stron pozostają widoczne przed dłuższy czas.

Dzięki współpracy z naszą firmą otrzymają Państwo informacje o mierzalności wyników reklamy, ROI (zwrot z inwestycji) oraz współczynnika konwersji.

Więcej o kampaniach Google Adwords,
czym są, na co należy zwrócić uwagę możecie Państwo przeczytać tutaj.

Oferta na prowadzenie kampanii Google Adwords

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, otrzymacie Państwo ofertę w tym zakresie.