Kolejna rozbudowa sklepu on-line Planetart

Z dystrybutorem półfabrytaktów jubilerskich, firmą Planetart, współpracujemy od 2011 roku, gdy tworzyliśmy pierwszą wersję sklepu internetowego. W naszej kolejnej realizacji nie tylko zmieniliśmy wygląd graficzny, ale dodaliśmy niestandardowe moduły ułatwiające sprzedaż on-line i zarządzanie produktami.

Autor: TM 31.03.2016

Modernizacja oficjalnej strony gminy Janów

Współpracę z przedstawicielami gminy Janów nawiązaliśmy jeszcze w 2008 roku, gdy powstała pierwsza strona internetowa dla mieszkańców.

Po latach potrzeba  zmian powodowana była koniecznością aktualizacji panelu administracyjnego i dostosowania zasobów strony pod kątem programistycznym do obecnych standardów.

Autor: TM 23.03.2016

Nasz pierwszy Klient ze Szwajcarii

Mimo zagranicznej realizacji, Klientem był mieszkający w kantonie polski właściciel, który skontaktował się z Nami dzięki naszej skutecznej kampanii pozycjonującej w wyszukiwarce Google.

Siedziba Klienta i obszar działalności znajduje się w szwajcarskim Morges, stąd strona została w pełni dostosowana do francuskiej wersji językowej.

Autor: TM 04.03.2016

HostingRaport.pl - popularne oferty hostingowe

Stoisz przed wyborem hostingu dla Twojej strony? Posiadasz ograniczony budżet? Nie chcesz przepłacać za serwer, który znów dostał zadyszki?
Zestawiamy w jednym miejscu cenniki najczęściej wybieranych firm hostingowych w Polsce. Sprawdź propozycje cenowe polskich dostawców usług hostingowych.

Autor: TM 03.03.2016

Bomiko 2.0 dla producenta wózków dziecięcych

Projekt i realizacja zmian związanych z nową wersją Bomiko.pl, jednej z stron satelickich dużego systemu sklepowego, powstałego dla Baby Design Group, producenta wózków dziecięcych. 

Poprzednia wersja firmowej strony powstała wiosną 2014 roku. Wraz z początkiem 2016 roku dostaliśmy zadanie kompleksowego dostosowania witryny do najnowszych trendów programistycznych, wraz z odświeżonym wyglądem graficznym.

Autor: TM 22.02.2016