Prywatność w internecie w Twoich rękach

Nowelizacja ustawy o Policji stała się w ostatnim czasie mocno politycznym tematem. Niezależnie od dyskusji politycznych, popierania polityków bądź kontrowersji, z którymi wiąże się nowelizacja, całe zamieszanie miało ważną zaletę. Zaczęto mówić o bezpieczeństwie korzystania z internetu i związanej z nim prywatności każdego użytkownika. Więcej na naszym blogu.

Autor: TM 19.02.2016

Langusta na palmie - oficjalna strona o. Adama Szustaka

Zakończyliśmy naszą dużą realizację związana z odnowieniem oficjalnej strony internetowej o. Adama Szustaka, dominikanina, znanego duszpasterza akademickiego, autora książek i treści internetowych. O niecierpliwości internautów oczekujących nowej strony niech świadczy fakt, że chwilą premiery padły serwer (nie nasze) ;)

Współpraca z o. Adamem Szustakiem sięga okresu wakacyjnego w 2012 roku, gdy stworzyliśmy pierwszą wersję strony na podstawie dostarczonych szablonów graficznych. Późną jesienią 2015 roku dominikanin zwrócił się do naszego przedstawiciela po niezadowalającej kooperacji z inną firmą internetową. Naszym zadaniem pozostało doprowadzenie całej realizacji do końca.

Autor: TM 15.02.2016

KallMeble.pl - sklep on-line dla producenta mebli szkolnych

Projekt i wykonanie sklepu internetowego dla Kall-Carrion Trading, śląskiego producenta mebli przedszkolnych i szkolnych. Powstał w oparciu o autorski system sklepów on-line - Miraga.

Firma zgłosiła zgłosiła się do nas z zamiarem przebudowania poprzedniej wersji sklepu on-line, który nie spełniał obecnych standardów w branży e-commerce.

Autor: TM 08.02.2016

Centrum Stomatologii Estetycznej Promed na nowo

Projekt i realizacja firmowej strony internetowej dla Centrum Stomatologii Estetycznej Promed, posiadającego oddziały w Częstochowie, Warszawie i Bielsku-Podlaskim. Nasza współpraca z Centrum sięga jeszcze 2011 roku, gdy powstała pierwsza wersja witryny.

Nowy wygląd graficzny wykonano na podstawie wymagań i sugestii Zamawiającego. Witrynę podzielono według lokalizacji gabinetów - każdy z nich posiada osobną podstronę z zachowanym głównym szablonem. Witrynę oparto na autorskim systemie zarządzania treścią - TrustCMS, gdzie Klient samodzielnie modyfikuje zawartość. Została w pełni przystosowana dla urządzeń mobilnych dzięki wdrożeniu wersji responsywnej.

Autor: TM 01.02.2016

Nowości w cPanel & WHM 54 (w dawnej numeracji 11.54)

Część naszych serwerów posiada już zaktualizowany cPanel do wersji 54 (w dawnej numeracji 11.54). Największą zmiana, która wiąże się z nową wersją jest przeorganizowanie logowania do FTP. Z jednej strony podniesiono bezpieczeństwo, ograniczając możliwości włamań na serwer, ale z drugiej strony pojawiły się pewne utrudnienia dla klienta. Więcej piszemy na naszym blogu.

Autor: TM 29.01.2016