Przyjmiemy osoby na staże

Przyjmiemy dwie osoby na staże z Urzędu Pracy na stanowiska:

  • tester oprogramowania stron www
  • polonista

Po stażu oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę. 

Autor: WB 20.01.2016

Trustnet certyfikowanym partnerem tpay.com

Dołączyliśmy do grona certyfikowanych partnerów tpay.com (dawnego transferuj.pl), oferującego nowoczesne technologie, które ułatwiają dokonywanie płatności za produkty i usługi zakupione w Internecie.
Współpraca pozwoli nam wdrażać na projektowanych przez nas serwisach bezpieczne metody płatności on-line.

Autor: TM 19.01.2016

Spawanie światłowodów w Radomsku

Jedną z naszych działalności jest obsługa torów światłowodowych. Nasi specjaliści zajmują się budową sieci, jej konfiguracją i utrzymywaniem. Przy spawaniu światłowodów korzystamy z profesjonalnych urządzeń, obsługiwanych przez zespół naszych administratorów.

Na przełomie grudnia i stycznia zajmowaliśmy się zleceniem spawania włókien jednomodowych i wielomodowych w Radomsku.

Autor: TM 15.01.2016

Trustnet wspiera WOŚP!

W tym roku ponownie wspieramy częstochowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra już po raz 24! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godną opiekę seniorów.

Firma Trustnet zapewnia dostęp do internetu dla sztabu działającego na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Zachęcamy do uzupełniania puszek wolontariuszy i widzimy się na Światełku do Nieba!

Autor: TM 08.01.2016

SGP Group w nowej, lepszej wersji

Zakończyliśmy realizację odnowionej strony internetowej dla SGP Group w ramach odświeżenia internetowego wizerunku częstochowskiej firmy, działającej na obszarze całej Europy w branży recyklingowej i usługach outsourcingu dla zakładów przemysłowych oraz spożywczych.

Początek naszej współpracy z Grupą sięga jeszcze 2009 roku, gdy wykonywaliśmy ówczesną wersję strony internetowej. Nowy wygląd jest efektem wypracowanego zaufania we wzajemnej kooperacji pod względem usług związanych z budową serwisu internetowego.

Autor: TM 28.12.2015