Obsługa informatyczna IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

Trustnet ponownie odpowiada za obsługę informatyczną Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania, organizowaną przez Politechnikę Częstochowską.

Obecnie trwa okres zapisów w naszym autorskim systemie rejestracji. W bazie zawierto pełną listę szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, podzielonych według ich lokalizacji.

Autor: TM 04.11.2015

Nowa strona dla biura projektowego

Aktualizacja firmowej strony dla biura projektowego z obszaru budownictwa przemysłowego i ogólnego Inwestor. Poprzednią wersję strony dla Inwestora wykonaliśmy ponad pół dekady wcześniej.
Od 2008 roku Internet zmienił się we wszystkich swoich obszarach, więc po takim czasie strona musiała przejść generalny remont.

03.11.2015

Trustnet wspiera budowę obwodnicy Częstochowy

W poniedziałek, 12 października, podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1, mierzącego około 20 kilometrów. Jest to jeden z etapów budowy obwodnicy Częstochowy.

Wykonawcą jest konsorcjum Salini Polska, które korzysta z naszych zaawansowanych usług informatycznych. Od teraz możemy mówić, że Trustnet wspiera budowę obwodnicy ;)

Autor: TM 14.10.2015

Regionalny Fundusz Gospodarczy z nową stroną

Odświeżyliśmy oficjalną stronę internetową dla Regionalnego Funduszu Gospodarczego, następcy prawnego Huty Częstochowa. Nasza stała współpraca trwa od 2010 roku, gdy powstała pierwsza wersja firmowej strony. W kolejnych latach zmienialiśmy witrynę zgodnie z aktualnymi trendami internetowymi.

Poza nowym projektem graficznym strony i przebudowaniem serwisu, wdrożyliśmy także pełną wersję responsywną, dostosowaną do urządzeń mobilnych.

Autor: TM 13.10.2015

Wystawianie aukcjii na Allegro i eBay z Trustnetem

Możemy oficjalnie donieść, że zakończyliśmy pracę nad modułem aukcyjnym do wystawiania na Allegro i eBay. Moduł był już gotowy kilka dni temu, ale awaria tzw. sandboxa wersji testowej Allegro API (po stronie Allegro) mocno nam opóźniła beta testy. Bez nich nigdy nie oddajemy gotowej realizacji. Autorski moduł będzie dostępny jako jedna z dodatkowych opcji naszego systemu sklepów on-line. Wkrótce pełny opis projektu.

W najbliższych dniach szkolenie z obsługi dla naszego Klienta. Wszystkich zainteresowanych podobnym wdrożeniem w swoich sklepach zachęcamy do kontaktu.

Autor: TM 06.10.2015