Ponowna współpraca z Minova Arnall

Redesign firmowej strony dla jednego z największych producentów obudowy górniczej w Polsce to kolejny przykład w naszym portfolio na to, że udana współpraca może oznaczać ponowny kontakt nawet po dłuższej przerwie.

Pierwszą wersję strony dla Minova Arnall wykonaliśmy jeszcze w maju 2011 roku. Internet zmienia się z dnia na dzień, nic więc dziwnego, że po takim czasie strona była już mocno nieaktualna.

30.09.2015

Kancelaria Adwokacka Dawid i Partnerzy

Projekt i realizacja statycznej strony firmowej (tzw. wizytówki) dla częstochowskiej kancelarii adwokackiej Dawid i Partnerzy, zajmującego się doradztwem prawnym i reprezentującej klientów przed sądami. Została w pełni przystosowana do ekranów urządzeń mobilnych.

Autor: TM 08.09.2015

Moduł do przepisywania zaindeksowanych linków w Google

Podczas prac wstępnych związanych z budową nowego sklepu internetowego dla dystrybutora artykułów dla jubilerów, jednym z zadań było przekierowanie zaindeksowanych podstron „starego” sklepu do dwóch nowych tak, by nie utracić ich w Google.

Więcej o naszym autorskim module do przepisywania zaindeksowanych linków w Google w blogowym wpisie.

Autor: TM 31.08.2015
Sesja treningowa z Rafałem Sonikiem, 18-19.08.2015

Trustnet na treningu Zuzy Ścibior i Rafała Sonika

Przyznajemy się, że lekko podkoloryzowaliśmy tytuł. Na swoją obronę mamy to, że może nie byliśmy obecni fizycznie, ale nasze logo było dobrze widoczne ;)

Od dwóch lat wspieramy Zuzannę Ścibior, jedną z bardzo nielicznych kobiet w sportach motorowych i jedyną w polskim Quadcrossie oraz w Quadspeedway’u. W poprzednim tygodniu uczestniczyła w sesji treningowej z samym Rafałem Sonikiem. Podzieliła się z nami zdjęciami, a my udostępniamy je u siebie. Warto zobaczyć.

Autor: TM 24.08.2015

Hosting dopasowany do wymagań Klienta, czyli P.A.T. Sp. z o.o.

W ostatnim czasie naszym Klientem została firma P.A.T. Sp. z o.o. Oprócz standardowych usług hostingowych wykonaliśmy szerokie prace związane z agregacją dotychczas używanych zasobów hostingowych naszego Klienta.

Często w przypadku większych firm, które działają na rynku wiele lat ...

Autor: WB 11.08.2015