Projekt i wykonanie sklepu internetowego dla dużego częstochowskiego dystrybutora sprzętu sieciowego, działającego na międzynarodowych rynkach usług telekomunikacyjnych od 2001 roku. Jedna z naszych bardziej zaawansowanych realizacji w ramach wdrożenia autorskiego systemu sklepowego – Miraga.

 

Firma Batna zgłosiła się do nas z zamiarem przebudowania poprzedniej wersji sklepu on-line. Nie spełniał wymagań związanych z automatyzacją aktualizacji cenowych oraz ilościowych, które umożliwiało wprowadzane wówczas w firmie oprogramowanie magazynowo-fakturowe. Nasz autorski system sklepowy pozwalał na kompleksową synchronizację cen i stanów magazynowych.

 

Wdrożyliśmy pełną funkcjonalność sklepu, wraz z autorską grafiką, instalacją na naszych serwerach dedykowanych i końcowym szkoleniem z obsługi panelu administracyjnego. Sklep poza polską wersją jezykową posiada także wersję dla anglojęzycznych klientów.

 

Wśród dodatkowych opcji obecny jest moduł filtrów, które pozwalają zawęzić listę wyświetlanych produktów do kilku interesujących klienta pozycji według zaznaczonych cech. Zawarto także zaawansowane powiązania produktów.

 

Sklep jest w pełni responsywny, czyli dostosowany do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych.

 

Koncepcja sklepu obudowana została wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami, powstałych według wymagań Klienta. Wiążą się z pobieraniem produktów z systemu ERP, pełną automatyzacją zatowarowania, stanów magazynowych i cen.

 

Zawiera również nasz autorski moduł integrujący system sklepowy z aukcjami Allegro i eBay.

 

Parametr Wartość
adres www www.anteny24.pl
data realizacji listopad 2015
czas trwana 3 miesiące
technologie CMS, PHP, SQL, e-Commerce
Strona: zobacz online