Centrum Stomatologii Estetycznej Promed

Projekt i realizacja firmowej strony internetowej dla Centrum Stomatologii Estetycznej Promed, posiadającego oddziały w Częstochowie, Warszawie i Bielsku-Podlaskim. Współpraca z Centrum sięga jeszcze 2011 roku, gdy powstała pierwsza wersja witryny.

 

Nowy wygląd graficzny wykonano na podstawie wymagań i sugestii Zamawiającego. Witrynę podzielono według lokalizacji gabinetów - każdy z nich posiada osobną podstronę z zachowanym głównym szablonem. Całość można uzupełniać w panelu administracyjnym o dodatkowe gabinety wraz z możliwością nadawania uprawnień administracyjnych. Internauci posiadają możliwość nawigacji poprzez mapę znajdującą się w intro.

 

Dodatkową opcją jest szansa umówienia się na wizytę w wybranym gabinecie poprzez odpowiedni formularz on-line, co pozwoli zaoszczędzić wszystkim czas.

 

Witrynę oparto na autorskim systemie zarządzania treścią - TrustCMS, gdzie Klient samodzielnie modyfikuje zawartość. Została w pełni przystosowana dla urządzeń mobilnych dzięki wdrożeniu wersji responsywnej, dostosowującej się do rozdzielczości ekranów. Całość przygotowano z myślą o wprowadzeniu wersji niemieckiej, przeznaczonej dla zagranicznych klientów.

Klient zdecydował się na wybór jednego z naszych pakietów hostingowych.

 

Parametr Wartość
adres www www.promedcse.pl
data realizacji grudzień 2015 - styczeń 2016
czas trwana 4 tygodnie
technologie CMS, PHP, SQl
Strona: zobacz online