eTriathlon.pl

Projekt i realizacja sklepu internetowego dla dystrybutora asortymentu triathlonowego z średniej i wyższej półki cenowej. Przedsięwzięcie powstało w ramach większego projektu konsolidującego marki firmy KM-Sport w internecie - jednej ze starszych firm sportowych w Polsce, zajmującej się sprzedażą sprzętu rowerowego i narciarskiego.

Zaaktualizowaliśmy nasze dwie poprzednie realizacje dla Klienta - erowery.pl i enarty.pl. Wdrożyliśmy koncepcję nowego sklepu z asortymentem trathlonowym - etriathlon.pl. Koncept zarządzany jest poprzez jeden panel administracyjny, oparty na autorskim systemie sklepowym - Miraga.

Powstał system, który w dość zaawansowanym stopniu uprościł pracę firmy od strony zarządzania sklepem, klientami, płatnościami, produktami, towarami, magazynami i wieloma innymi elementami. Po stronie publicznej, dostępnej dla klientów sklepu, udało się wdrożyć szereg usprawniających rozwiązań. Kluczowa była prostota w poruszaniu się po sklepie, wyszukiwaniu produktów, porównywaniu ich i filtrowaniu po kluczowych parametrach. Całość wykonano w technologii responsywnej.