Ośrodek Kultury Filmowej - kino Iluzja w Częstochowie

Projekt i realizacja oficjalnej strony internetowej dla częstochowskiego Ośrodka Kultury Filmowej – kina studyjnego „Iluzja”. Wykonanie powstało w ramach większego projektu odświeżającego działalność Miejskiej Galerii Sztuki w internecie.

 

Koncepcja graficzna została zaprojektowana od nowa. Zawiera menu z rozwijanymi podpunktami. Pod nim slajder z banerami i standardowe aktualności.

 

Firmową witrynę oparto na autorskim systemie zarządzania treścią - TrustCMS, gdzie Klient samodzielnie modyfikuje zawartość. Wdrożona w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. W pełni responsywna – dostosowana do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych.

 

Strona posiada kalendarzowy moduł repertuaru – widzowie z wyprzedzeniem mogą zaplanować swoją obecność na seansach i poznać wyświetlane filmy. Internautom domyślnie wyświetla się repertuar z danego dnia, a kliknięcie w inną datę wyświetli repertuar z wybranego dnia. Utworzono podgląd według dni, tygodni i miesięcy. Z poprzedniej wersji przeniesione zostało całe archiwum repertuarowe. Na podstronie każdego z filmów znajdują się informacje o obsadzie, opis fabularny oraz załączony zwiastun z YouTube.

 

Poprzez zaawansowany moduł newslettera wysyłane są wiadomości do zarejestrowanych osób. Całość umieszczona została na naszych serwerach.