Ukończyliśmy stronę internetową wraz z zaawansowanym system rezerwacji przejazdów autobusowych działającą pod adresem www.pyrzowiceekspres.pl. Firma Przyrzowice Ekspres zajmuje się przejazdami lotniskowymi - głównie na lotnisko Katowice-Pyrzowice oraz lotnisko Kraków-Balice.

Wykonaliśmy kompletną kreację nowej strony internetowej od strony graficznej, ale przede wszystkim od strony wewnętrzego panela, który wspólnie z Klientem został zaprojektowany oraz zaprogramowany.

System wewnętrzny został zawiera między innymi takie moduły jak:

  • przypisywanie autobusów do konkretnych kursów, przypisywanie kierowców do kursów (z automatyczną kontrolą czasu pracy kierowców zgodnie z przepisami),
  • badania lekarskie pracowników, wygasanie uprawnień pracowników, badania techniczne pojazdów itp,
  • podsumowania rezerwacji,
  • podsumowania długości kursów, statystyki spalania paliwa przez autobusy i wiele innych.

Rezerwacja na stronie może być wykonywana przez klientów indywidualnych (uwzględniając zaawansowane systemy zniżek, przeliczanie walut, zniżki za polecenie na Facebooku, gratisy dla klientów itp), ale również przez biura podróży, które mają własne warunki rezerwacji.

Klient wybierając dojazd do przystanku może zamówić taksówkę - w panelu automatycznie generuje się zamówienie dla konkretnego - współpracującego z firmą przewoźnika Taxi w danym miescie.

System połączony jest online z tabletami kierowców autobusów, na których kierowcy widzą listy pasażerów, których wiozą, mogą odhaczać ich obecność w kursie, przyjmować wpłaty, przesuwać na inne kursy itp.

Sama strona wykonana jest w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim, obsługuje wiele walut, rezerwacja szyfrowana jest przez SSL, obsługiwane jest kilka niezależnych kanałów płatności.

Parametr Wartość
adres www www.pyrzowiceekspres.pl
data realizacji 2012/2013
czas trwana 3 miesiące
Strona: zobacz online
strona internetowa PyrzowiceEkspres.pl z zaawansowanym wewnętrznym systemem rezerwacji