Zatrudnimy osobę na stanowisko: młodszy administrator sieci

Obowiązki:

  • obsługa naszej miejskiej sieci komputerowej od strony informatycznej
  • prace konfiguracyjne u Klientów (osób fizycznych i firm)
  • zarządzanie urządzeniami aktywnymi (m.in. przełączniki zarządzalne, urządzenia radiowe, światłowodowe)
  • projektowanie i wykonywanie nowych połączeń sieciowych
  • dbanie o stałe, sprawne działanie sieci
  • praca w godzinach 8-16
  • umowa o pracę, pełny etat

 Wymagania:

  • wykształcenie pokrewne z sieciami komputerowymi/informatyczne
  • znajomość technologii sieciowych (miedź i światłowód)
  • znajmość konfiguracji sieci bezprzewodowych np. Mikrotik
  • umejętność twórczego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność
  • kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie niekonieczne, ale mile widziane
Podczas pracy będziesz pracować m.in. z urządzeniami i technologiami:
  • spawanie i pomiary światłowodów (zaczniemy od szkolenia)
  • urządzenia radiowe (w tym radiolinie).
Praca przez większość dnia jest w biurze.

Prosimy wysyłać CV na adres: praca@trustnet.pl

Na spotkania osobiste zaprosimy wybrane osoby.