Przegląd Organizacji - czasopismo społeczno-polityczne

Projekt i realizacja oficjalnej strony internetowej połączonej ze sklepem on-line dla "Przeglądu Organizacji", jednego z najstarszych czasopism w Polsce, poświęconego tematyce ekonomii i zagadnieniom społeczno-politycznym.

Autorzy pisma wydawanego przez Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa od 1926 roku w swoich artykułach poruszają się głównie w obszarach zarządzania strategicznego, programach restrukturyzacyjnych i rynku kapitałowego.

Strona została kompleksowo przebudowana w ramach projektu odświeżającego obecność "Przeglądu" w internecie. Wygląd graficzny nawiązuje do stylu kojarzonego ze starym papierem, do którego zostały włączone współczesne elementy, pasujące do logotypów i kolorystyki Stowarzyszenia TNOiK.

Jedną z zakładek jest moduł sklepu on-line, w którym prowadzona jest sprzedaż wydań czasopisma w wersji papierowej i elektronicznej (formart PDF) za pomocą płatnosci w systemie DotPay. Zawiera opcję tworzenia kodów voucherowych i możliwość łączenia dowolnych wariantów produktów. Wewnętrzny system sklepu umożliwia wystawianie faktur.

Strona została oparta na autorskim systemie zarządzania treścią - TrustCMS, gdzie Klient samodzielnie modyfikuje zawartość, a moduł sklepowy powstał na bazie osobnego systemu sklepowego Miraga.

Wdrożona w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. W pełni responsywna – dostosowana do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych. Gotowa strona umieszczona została na naszych serwerach.