FAKT. Ponad 1/3 internautów korzysta ze smartfonów.

FAKT. Liczba wyszukiwań dokonanych z urządzeń mobilnych od 2010 roku wzrosła czterokrotnie.

FAKT. 95% użytkowników smartfonów potwierdza, że szukała w ten sposób lokalnej firmy, a 77% z nich skontaktowało się ze znalezioną w ten sposób firmą.

Zdecydowałeś, że Twoja strona powinna być dostępna i przyjazna dla użytkownika również z poziomu urządzeń mobilnych?

Polecamy wykonanie responsywnej strony internetowej, której layout dopasowuje się automatycznie do wielkości wyświetlacza, a rozmiary zdjęć i układ treści dostosowują się do wymiaru okna przeglądarki.

Budowanie responsywnych stron www to nowy trend, który wykorzystuje coraz więcej firm na całym świecie. Inteligentne dopasowywanie strony do urządzenia, na którym jest wyświetlana, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, laptop czy tablet to konieczność, w przypadku gdy ruch generowany przy użyciu urządzeń mobilnych na stronie systematycznie wzrasta lub gdy użytkownicy mobilni stanowią grupę docelową.

Potencjalni klienci, którzy wyszukują informacje za pomocą telefonów czy tabletów zachowują się inaczej niż internauci 'desktopowi', są bardziej niecierpliwi i należy im umożliwić znalezienie pożądanych danych w sposób natychmiastowy.

Posiadając stronę responsywną nie musimy się martwić jakim urządzeniem dysponuje nasz Klient i jakie ma ograniczenia. Responsywna strona daję gwarancję, że Klient zawsze szybko dotrze do treści, które go interesują.

Stworzenie wizerunkowej strony internetowej, która tworzona jest raz i działa na tysiącach urządzeń o różnych parametrach ekranu jest najbardziej użyteczne - Powstaje jedna koncepcja interfejsu, projektowana jest architektura informacji, planowane ułożenie treści i projekt graficzny.
Nie ma konieczności tworzenia odrębnej wersji mobilnej, twoja strona może działać doskonale również na smartfonie bez konieczności konfiguracji domeny m.___

Więcej niż połowa potencjalnych Klientów opuści Twoją stronę, jeśli nie będzie ona dostosowana do urządzeń mobilnych lub gdy będą występować w niej błędy.

Twoja firma, posiadając zaprojektowaną responsywnie stronę www, zyska nie tylko wizerunkowo, ale wpływa realnie na zatrzymanie Klienta i zwiększenie sprzedaży.

Zamienimy odwiedzających Twoją stronę w Klientów Twojej firmy.

Wykonujemy to na czym znamy się najlepiej.

Nasze witryny projektowane są z tą prostą myślą, aby zarabiały dla Ciebie pieniądze lub realizowały inne postawione przed nią zadania.

Responsive Web Design jest techniką rekomendowaną przez Google.

Aby otrzymać szczegółową ofertę dla Państwa strony www prosimy wypełnić poniższy formularz.