Servecom - sprzęt komputerowy

Projekt i wykonanie sklepu internetowego dla dużego częstochowskiego salonu i serwisu sprzętu komputerowego, działającego na rynku IT od kilku lat. Jedna z naszych bardziej zaawansowanych realizacji w ramach wdrożenia autorskiego systemu sklepowego – Miraga.

Główną funkcjonalnością jest pełna automatyka - produkty trafiają do bazy danych sklepu bezpośrednio z kilku dużych hurtowni informatycznych. Liczba codziennie importowanych produktów sięga kilkunastu tysięcy. Podczas całego procesu aktualizowane są ceny i stany magazynowe wraz z opisami danego towaru. Ich pobieranie następuje z plików XML – automatycznie ujednolicanych między poszczególnymi dostawcami. Następnie umieszczane są w zaawansowanych filtrach – po cechach towaru m.in. typu matrycy czy złącza karty pamięci.

Sklep zintegrowano poprzez dwustronną synchronizację z serwisem Allegro. Całość stanów magazynowych została połączona z oprogramowaniem sprzedażowym Klienta – wdrożono naszą autorską integrację z WF-Mag. Zastosowano integrację z systemem ratalnym Santander.

Jedną z zakładek strony głównej jest firmowy blog oparty na WordPress. W system sklepowy zaimplementowano zaawansowany moduł voucherów. Właściciele sklepu mają również możliwość aktywowania ofert specjalnych. Poprzez zaawansowany moduł newslettera wysyłane są wiadomości do zarejestrowanych osób. Uruchomiono płatności on-line DotPay.

Witryna jest w pełni responsywna – dostosowana do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych. Klient zdecydował się również na kampanię pozycjonowania sklepu w wyszukiwarkach internetowych.


Adres www:

www.servecom.pl

Data realizacji:

listopad 2014/styczeń 2015

Czas trwania:

3 miesiące

Technologie:

CMS, SQL, PHP, e-Commerce