Konfiguracja serwerów Linux

Firma Trustnet od początku swojego istnienia postawiła na darmowy system operacyjny GNU/Linux. Dzięki tysiącom programistów z całego świata zyskał on miano bezpiecznego i niezawodnego systemu serwerowego. Pragniemy zaoferować Państwu nasze wieloletnie doświadczenie świadcząc usługi instalacji i konfiguracji serwerów Linux.

Administracja serwerami Linux

Zajmujemy się zarówno nadzorem nad serwerami klientów w naszej serwerowni jak i świadczymy usługi konfigurowania i administrowania serwerami zdalnymi. Nasze prace objęte są ustandaryzowanemi parametrami SLA. Administrujemy serwerami dedykowanymi i vps. Zarówno systemami bez paneli zarządzania jak i systemami z panelami np. z cPanelem itp

Dostęp do internetu dla biznesu

Nasza firma oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie łącz internetowych w Częstochowie dla firm oraz instytucji, jak również dla dostawców internetu.
Oferujemy łącza biznesowe o przepustowości gwarantowanej - łącza mają gwarantową przepustowość do internetu (nawet nie używane, są zarezerwowane w zakresie pasma, jakie wykupił Klient). Łącza są w pełni symetryczne np. łącze 10Mbps pozwala na równoczesną transmisję: download 10Mbps oraz upload 10Mbps (czyli sumarycznie 20 Mbps).

Dostęp do internetu

Firma TRUSTNET zajmuje się świadczeniem usług dostępu do internetu w Częstochowie. Posiadamy własny, szeroko rozbudowany szkielet sieci miejskiej. Dzięki rzetelności i jakości usług jesteśmy m.in. jedynym oficjalnym dostawcą internetu dla Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Częstochowie, posiadamy także szereg Klientów biznesowych oraz indywidualnych.