SGP Group 2.0

Projekt i realizacja oficjalnej strony internetowej dla SGP Group w ramach odświeżenia internetowego wizerunku częstochowskiej firmy, działającej na obszarze całej Europy w branży recyklingowej i usługach outsourcingu dla zakładów przemysłowych oraz spożywczych.

 

Początek naszej współpracy z Grupą sięga jeszcze 2009 roku, gdy wykonywaliśmy ówczesną wersję strony internetowej. Nowy wygląd jest efektem wypracowanego zaufania we wzajemnej kooperacji pod względem usług związanych z budową serwisu internetowego. 

 

Projekt zawiera wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią TrustCMS, wraz z profesjonalnym projektem graficznym wykonywanym na podstawie wymagań i sugestii Klienta. Strona została w pełni dostosowana do ekranów urządzeń mobilnych w wersji responsywnej.

Jeden z dodatkowych modułów zezwala na implementację dowolnej liczby wersji językowcyh dla strony. Z chwilą oddawania gotowej realizacji było ich 12. Geolokalizacja zawarta w serwisie, oparta o bazę grupującą adresy IP, wyświetla wersję strony w zależności od państwa, z którego wchodzi internauta.

Interaktywna mapka Europy, obrazująca obszar działania SGP Group, została dostosowana do każdej przeglądarki, także w wersji responsywnej, która została wdrożona na całej stronie.

 

Witryna została połączona z systemem eRecruiter, który pozwala na automatyczne przesyłanie CV pracowników do systemu zewnętrznego poprzez API.

Strona została kompleksowo zoptymalizowana pod kątem SEO, a Klient zdecydował się na kampanię Adwords i pozycjonującą pod opieką naszych specjalistów.

Parametr Wartość
adres www www.sgpgroup.eu
data realizacji grudzień
czas trwana 10 tygodni
technologie CMS, PHP, SQL
Strona: zobacz online