Projekt i realizacja sklepu internetowego dla marki Bugala, producenta mebli do zabudowy salonów jubilerskich oraz kompletnych zestawów elementów ekspozycyjnych do prezentowania biżuterii. Asortyment częstochowskiej marki można spotkać nie tylko w polskich sklepach, ale również w salonach jublierskich w całej Europie.

Jedna z naszych realizacji w ramach wdrożenia autorskiego systemu sklepowego – Miraga. Poza projektem graficznym, nawiązującym do stylistyki firmowej strony, wdrożono również szereg niestandardowch funkcjonalności, ułatwiających sprzedaż internetową i zarządzanie ofertą.

 

Ofertę sklepową, dostępną wyłącznie dla klientów biznesowych, połączono z systemem magazynowo-handlowym Subiekt GT, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach projektu wykonaliśmy panel dla handlowców w formie aplikacji b2b, synchronizowanej z systemem sklepowym. Dodatkowe prace dotyczyły również aplikacji do przepisywania zaindesowanych w wyszukiwarce Google odnosników do produktów na nowe adresy.


Strona posiada wersję responsywną, dostosowaną do ekranów urządzeń mobilnych oraz wersję angielską, przeznaczoną dla zagranicznych klientów.

Klient zdecydował się na jeden z pakietów hostingowych Trustnet.

Parametr Wartość
adres www www.sklep.bugala.pl
data realizacji październik - grudzień 2015
czas trwana 10 tygodni
technologie CMS, PHP, SQL, e-Commerce
Strona: zobacz online