Spawanie światłowodów

Specjalizujemy się w obsłudze torów światłowodowych – budową sieci, jej instalacji, utrzymywaniu i spawaniu światłowodów. Posiadamy profesjonalne urządzenia do spawania światłowodów obsługiwane przez nasz zespół administratorów.

Jesteśmy w stanie wdrożyć nowe instalacje lub serwisować istniejące w obrębie miasta Częstochowa i okolic. Zapewniamy krótki czas realizacji zadania. Nasi specjaliści mają na swoim koncie certyfikaty i szkolenia potwierdzające wiedzę. Ich wieloletnia obecność w branży zapewnia potrzebne doświadczenie przy realizacji zleceń. Posiadamy spawarkę światłowodową, obsługiwaną przez nasz zespół monterów.

Zapewniamy konkurencyjne ceny spawania światłowodów. Wpływ na cenę usługi uzależniamy od ilości spawanych włókien, oraz od dotychczasowej współpracy z zleceniodawcą. Stali klienci mają u nas gwarancję najniższe ceny. Jesteśmy również otwarci na współpracę z operatorami internetowymi.

Do kogo kierujemy ofertę

Współczesne czasy jeszcze nigdy nie były tak szybkie. Każda utracona sekunda w przesyłaniu danych to strata Twoich pieniędzy. Ogranicz problem „ostatniej mili” i wybierz światłowód doprowadzony bezpośrednio do biura Twojego pracownika.

Po godzinach korzystaj swobodnie z szybkiego przesyłu danych, decydując się na doprowadzenie światłowodu do Twojego mieszkania. 

Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksową instalację światłowodów w prywatnych mieszkaniach i budynkach biurowych – od „zera” po modernizację istniejącej infrastruktury sieciowej.

Case Study

Najczęściej nasze zlecenia składają się z czynności:

  • Profesjonalne doradztwo w budowie sieci światłowodowej
  • Budowa i modyfikacja budynkowej sieci światłowodowej i miedzianej
  • Spawanie włókien światłowodowych wybranych rodzajów (jedomodowych i wielomodowych
  • Obróbka kabli światłowodowych przeznaczonych do spawania w przełącznicach (obieranie, dopasowanie długości,  umieszczanie w przełącznicach panelowych i naściennych)
  • Obróbka kabli światłowodowych do spawania w mufach hermetycznych 
  • Sprzedaż osprzętu (m.in. kable światłowodowe, pigataile , konwertery światłowodwe)