W swojej aktywności sponsoringowej wspieramy sportowców oraz programy społeczno-sportowe, zarówno lokalnie, jak i w zasięg ogólnopolskim, realizowane w celu rozwoju młodzieży i nowego pokolenia utytułowanych sportowców.

W ramach działalności dobroczynnej wspieramy inicjatywy przynoszące pozytywne korzyści dla społeczności lokalnych związane z rozwojem duchowym.

Nasza działania sponsoringowe mają charakter długofalowy i są zorientowane na budowanie trwałych relacji z beneficjentami.

Hosting dla Fotoczewa

Udostępniamy domenę i miejsce na naszych serwerach dla częstochowskiego serwisu fotoreportersko-prasowego Fotoczewa, grupującego początkujących i niezależnych fotografów prasowych, relacjonujących miejskie wydarzenia i śledzących nowe inwestycje w Częstochowie.

Autor zdjęcia: Marek Tęcza (via marektecza.flog.pl)

Wspieramy siódmą edycję Biegu Częstochowskiego

Już po raz trzeci dołączyliśmy do grona kluczowych sponsorów Biegu Częstochowskiego, organizowanego przez klub "Zabiegani", który również wspieramy. 11 kwietnia 2015 roku w ramach 7. edycji na starcie stanęło ponad 1000 osób. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale również wszystkim, którzy dotarli do mety 10-kilometrowej trasy. Autor zdjęcia: Marek Tęcza (via marektecza.flog.pl)

Trustnet wspiera Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Trustnet od samego początku wspiera inicjatywę spotkań w ramach Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej. Stworzona i zarządzana przez nas oficjalna strona internetowa znajduje się na naszych serwerach.

Każda edycja Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej omawia problemy, jakie współczesny świat stawia kobietom. Panele próbują odpowiedź na pytanie, jak radzą sobie kobiety z zmianami zachodzącymi w życiu społecznym i w różnych kulturach. Celem Forum jest ukazanie osobowości współczesnej kobiety.

Sponsorujemy: Zuza Ścibior

Zuza Ścibior

Wspieramy Zuzannę Ścibior, jedną z bardzo nielicznych kobiet w sportach motorowych i jedyną w polskim Quadcrossie oraz w Quadspeedway’u.

Wyścigi quadowe to dziedzina sportu oparta przede wszystkim na osiągnięciach techniki motoryzacyjnej, która zaczyna masowo przyciągać kibiców. Zuza, uczestnicząc w wyścigach, realizuje swoje ambicje oraz marzenia, osiągając fantastyczne rezultaty. Zuza może się też pochwalić wielokrotnym osiągnięciem wyników lepszych niż płeć przeciwna.

Trustnet na 65-leciu Politechniki Częstochowskiej

W pierwszych dniach grudnia uczestniczyliśmy w okrągłych urodzinach Politechniki Częstochowskiej. Po raz pierwszy wystawiliśmy nasze firmowe stoisko w ramach Giełdy Promocji Absolwentów w klubie Politechnik – wydarzenia towarzyszącego głównym obchodom i promującego firmy założone przez byłych studentów Politechniki.