W swojej aktywności sponsoringowej wspieramy sportowców oraz programy społeczno-sportowe, zarówno lokalnie, jak i w zasięg ogólnopolskim, realizowane w celu rozwoju młodzieży i nowego pokolenia utytułowanych sportowców.

W ramach działalności dobroczynnej wspieramy inicjatywy przynoszące pozytywne korzyści dla społeczności lokalnych związane z rozwojem duchowym.

Nasza działania sponsoringowe mają charakter długofalowy i są zorientowane na budowanie trwałych relacji z beneficjentami.

BlaskNadziei.pl

Wykonanie strony internetowej dla Fundacji „Blask Nadziei”, której misją jest niesienie pomocy potrzebującym, zwłaszcza dzieciom i młodzieży poprzez wyrównywanie ich szans edukacyjnych i zdrowotnych. Działania Fundacji mają na celu przeciwdziałanie patologiom społecznym i rozwijanie postaw wolontariackich.

Tornister Marzeń

Strona internetowa koordynująca zbiórkę darowizn  pieniężnych w ramach akcji „Tornister Marzeń” - przekazania trzystu plecaków potrzebującym dzieciom przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej.

Firma Trustnet sponsorem CYBERFOTO 2014

Firma Trustnet była sponsorem jednej z nagród przyznawanych w ramach XVII Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji CYBERFOTO 2014.

Trustnet.pl: Sponsor kluczowy Biegu Częstochowskiego 2014

6 Bieg Częstochowski

W 2014 już po raz drugi jesteśmy sponsorem kluczowym 6. Biegu Częstochowskiego. Organizatorem jest Stowarzyszenie Zabiegani.pl.Zapraszamy 5 kwietnia 2014 na bieg.

Bibliodrama

www.bibliodrama.edu.pl to kolejna strona internetowa ks. dr Tomasz Knopa, kapłana archidiecezji częstochowskiej, który zajmuje się pomocą i kierownictwem duchowym, psychoterapią, ogólnie pojętym wsparciem małżeństw, rodziny czy osób konsekrowanych.