projekty szablonów Allegro

Wygląd strony oferowanego przedmiotu to jeden z ważniejszych czynników (pomijając cenę i pozytywne komentarze).

Poprawnie zaprojektowany, atrakcyjny graficznie (ale grafika nie może przytłaczać oferowanego przedmiotu aukcji) Świadczy o profesjonalnym podejściu sprzedającego do spraw handlu na Allegro.

indywidualne szablony aukcji na Allegro

Każdy z naszych projektów szablonów aukcji na Allegro jest indywidualny. Często szablony aukcyjne są podobne do strony internetowej danego sprzedającego. Zarówno co do kolorystyki, jak i stylu strony. Oczywiście szablony aukcyjne mają pewne stałe elementy, które powinny występować.

procedura tworzenia szablonu

  • Poznanie oczekiwań, kolorystyki, rodzaju treści w szablonie
  • Wykonanie projektu graficznego szablonu (w formie plików jpg)
  • Po zaakceptowaniu (np. po poprawkach/zmianach itd) wykonujemy kod szablonu. Najczęściej instalujemy gotowy szablon na koncie allegro klienta.
  • Oprócz krótkiego szkolenia dotyczącego umieszczania aukcji w nowym szablonie, plik szablonu zawiera odpowiednie komentarze, miejsca, które mogą być zmieniane/uzupełniane przez Klienta.

przykładowe szablony

Przykładowe szablony realizowane przez naszą firmę dostępne są w dziale portfolio: http://www.trustnet.pl/portfolio-szablony-aukcji-allegro

hosting

Elementy szablonu pobierane są zawsze z zewnętrznego serwera. W przypadku, gdy Klient nie dysponuje własnym serwerem oferujemy zamieszanie plików szablonów na naszych serwerach. Oczywiście kupując hosting można na nim umieścić również strony www itp.