Z pazurem - portal o psach i kotach

Popularny wśród miłośników czworonożnych futrzaków portal lifestylowo-informacyjny.

Zawiera rozbudowaną sekcję pomocnej wiedzy dla właścicieli psów i kotów pod postacią Rasopedii. W specjalnej zakładce „Usługosfera” zainteresowani odnajdą lokalizację m.in. klinik dla zwierząt, schronisk i szkół tresowania.

Portal zintegrowano z firmowym sklepem internetowym, którego asortyment wprowadzono również do wyszukiwarek cenowych (m.in. Shopmania).

Obsługę techniczną portalu przejęliśmy po rezygnacji właścicieli z dotychczasowej współpracy z inną firmą. Na szeroką skalę projektu złożyła się przebudowa graficzna i zaawansowane moduły tworzone na zamówienie. Całość powstała na bazie PostgreSQL przy rezygnacji z MySQL.

Przed uruchomieniem Google AdSense przeprowadziliśmy optymalizację sfery reklamowej na całej stronie – reklamy aktywowane są w kodzie portalu poprzez bibliotekę Smarty. Aktywowano również kod śledzący konwersję e-commerce w Google Analytics.

Dla autorów tekstów przygotowano osobny moduł ułatwiający rozliczanie stawek za treść. Portal posiada rozbudowana wyszukiwarkę fotografii wstawionych do bazy danych.