Popularny wśród miłośników czworonożnych futrzaków portal lifestylowo-informacyjny.

Zawiera rozbudowaną sekcję pomocnej wiedzy dla właścicieli psów i kotów pod postacią Rasopedii. W specjalnej zakładce „Usługosfera” zainteresowani odnajdą lokalizację m.in. klinik dla zwierząt, schronisk i szkół tresowania.

Portal zintegrowano z firmowym sklepem internetowym, którego asortyment wprowadzono również do wyszukiwarek cenowych (m.in. Shopmania).

Obsługę techniczną portalu przejęliśmy po rezygnacji właścicieli z dotychczasowej współpracy z inną firmą. Na szeroką skalę projektu złożyła się przebudowa graficzna i zaawansowane moduły tworzone na zamówienie. Całość powstała na bazie PostgreSQL przy rezygnacji z MySQL.

Przed uruchomieniem Google AdSense przeprowadziliśmy optymalizację sfery reklamowej na całej stronie – reklamy aktywowane są w kodzie portalu poprzez bibliotekę Smarty. Aktywowano również kod śledzący konwersję e-commerce w Google Analytics.

Dla autorów tekstów przygotowano osobny moduł ułatwiający rozliczanie stawek za treść. Portal posiada rozbudowana wyszukiwarkę fotografii wstawionych do bazy danych.

Parametr Wartość
adres www www.zpazurem.pl
data realizacji styczeń 2015
czas trwana 4 miesiące
technologie CMS, SQL, PHP, e-Commerce
Strona: zobacz online