Oficjalna strona dla Polskiego Związku Pszczelarskiego

Czy wiecie, że w branży pszczelarskiej trwa wzmożona kampania na rzecz Światowego Dnia Pszczół, który miałby być obchodzony 20 maja każdego roku? Etap biurokracji potrwa co najmniej do jesieni 2017 roku.

To jedna z ciekawostek, o której dowiedzieliśmy się podczas prac nad oficjalną stroną Polskiego Związku Pszczelarskiego, która dołączyła do naszego portfolio.

Autor: TM 07.08.2016

Klub Kubusia Puchatka na nowo w internecie!

W pierwszych dniach wakacji zakończyliśmy projekt dla Klubu Kubusia Puchatka, składającego się z sześciu niepublicznych oddziałów przedszkolnych w Częstochowie i Wrocławiu.
Nieaktualna strona zyskała nową szatę graficzną i nowe funkcjonalności. Wierzymy, że spodoba się nie tylko dorosłym, ale też dzieciakom ;)

Autor: TM 07.07.2016

pro4IT zmienia się w sklep internetowy

W pierwszej wersji witryna zawierała aktualną prezentację oferty katalogowej, jednak w 2016 roku Klient zdecydował się na aktualizację serwisu w sklep internetowy oparty na autorskim systemie sklepów on-line - Miraga.

Autor: TM 13.05.2016

Gościniec Jurajski zrobiony od nowa

Projekt i wykonanie nowej wersji oficjalnej strony internetowej dla Gościńca Jurajskiego, centrum konferencyjno-hotelowego znajdującego się w Podlesicach, sercu malowniczej Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

Współpracę z obiektem nawiązaliśmy jeszcze w 2008 roku, gdy stworzyliśmy pierwszą wersję strony. Nowa odsłona witryny została w pełni dostosowana do współczesnych trendów i wymagań internautów.

Autor: TM 27.04.2016

Nowa wersja oficjalny strony dla Zuzy Ścibior

Zakończyliśmy pracę nad realizacją oficjalnej strony internetowej w ramach sponsoringu dla Zuzanny Ścibior, jednej z bardzo nielicznych kobiet w sportach motorowych i jedynej w polskim quadcrossie i quadspeedway’u.

Poprzez stworzenie i utrzymywanie witryny na naszych serwerach wspieramy Zuzę w jej szybko rozwijającej się karierze. Nasze logo towarzyszy też Zuzie podczas rozgrywanych zawodów.

Autor: TM 20.04.2016