O firmie

Firma Trustnet od samego początku działalności (rok 2002) zajmuje się specjalistycznie usługami związanymi z internetem.

Nasze podstawowe usługi to tworzenie stron www, sklepów internetowych oraz aplikacji on-line. Przez wiele lat budowaliśmy nasze własne studio projektowe w którym pracuje zespół programistów, grafików, koordynatorów i testerów oprogramowania

Działamy na rynku częstochowskim (Częstochowa), niemniej ze względu na globalność internetu, do naszych Klientów należą firmy z całej Polski. Wykonywaliśmy również projekty www dla Klientów z Włoch i USA.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów posiadających odpowiednie wykształcenie jak i doświadczenie w zakresie działań w internecie sięgające 1996 roku. 


Projektowanie stron www

Specjalizujemy się w budowie zaawansowanych stron www oraz sklepów internetowych - każdy nasz projekt jest całkowicie indywidualny, dopasowany do potrzeb, wymagań, gustu i niestandardowych specyfikacji Klienta. Zwykle nie wykonujemy prostych stron firmowych - tego typu strony można wykonać w popularnych systemach jak WordPress.

Przy tworzeniu stron www Klientów zakładamy, że:

  • ma być ładna - zachęca do pozostania na niej dłużej,
  • ma być skuteczna - przynosić Klientowi dochód lub prestiż,
  • ma się szybko ładować, być zgodna z standardami


Większość stron internetowych tworzonych przez nas jest poddawana optymalizacji zarówno pod względem szybkości działania (weryfikując to w Google PageSpeed Insight lub GTMetrix) ale również pod względem dostępności (sprawdzając zgodność z wytycznymi WCAG). 


Działamy sprawnie i niezawodnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.