Studio www

Budowa dobrej strony internetowej to ambitne wyzwanie. Naszym zadaniem jest połączenie wielu różnych elementów w jedną całość i dopasowanie ich do potrzeb Klienta tak aby powstała prezentacja WWW pracowała na Jego korzyść.

Aby sprostać zasadom budowy dobrych stron www stworzyliśmy studio internetowe, gdzie przy budowie każdej strony internetowej współpracuje ze sobą zespół osób: grafik, programista i osoba koordynująca projekt. Na chwilę obecną nasz zespół projektowy liczy kilkanaście osób stałych pracowników.


Szczycimy się tym, że wszystkie tworzone przez nas prezentacje internetowe mogą być określane jako browser independent, co oznacza, że przed opublikowaniem strony testujemy ją w większości najpopularniejszych przeglądarek internetowych pod różnymi systemami operacyjnymi, żeby mieć pewność, że Państwa Klienci zawsze zobaczą idealną stronę, niezależnie od systemu operacyjnego, czy użytej przeglądarki internetowej.

Budowane przez nas serwisy www optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu poprawnego ich pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Niewiele jest firm, które potrafią skutecznie połączyć wszystkie te elementy w jedną całość i wykonać gotowy, przejrzysty produkt. My potrafimy i robimy to na co dzień.

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście i skorzystania z naszych usług.