Rebranding logo Trustnet

Pierwotne logo Trustnet powstało wraz z początkiem działalności firmy, w 2002 roku. Logo nawiązywało do ogólnie pojętych usług sieciowych i internetowych.

Logo było pierwotnie w kolorach granatowym i pomarańczowym.W roku 2011 logo zmieniło się nieco zgodnie z ówczesną modą, gdy zaczęły być modne "gradienty". Logo zmieniło lekko kolorystykę na kolory biały i ciemno-pomarańczowy. 
W roku 2018 podjęliśmy decyzję o całkowitym rebrandingu logotypu, tak, aby pasował lepiej do prowadzonej przez nas działalności, tj. prac programistycznych związanych z budową zaawansowanych stron www. Logo stało się też mocniej "międzynarodowe". 
W obecnym logotypie podkreślone są nasze atuty:

  • dział projektów (design) - podkreślający nasz zespół zajmujący się projektowaniem stron, sklepów i aplikacji internetowych - projekty budowane są wg wymagań Klientów,
  • programowanie, kod (code) - podkreślający, że pracują u nas programiści, zatem jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt dla naszych Klientów. Nic nas nie ogranicza,
  • doświadczenie (experience) - podkreślający, że nasze wieloletnie doświadczenie działa wyłącznie na korzyść naszych Klientów.