Profesjonalny projekt graficzny

Każdy nasz projekt jest całkowicie indywidualny, dopasowany do potrzeb, wymagań i gustu Klienta. System nie ma żadnych ograniczeń w układzie strony - każdy element może być umieszczony w dowolnym miejscu zgodnie z wytycznymi.

Mając na uwadze możliwość rozbudowy systemu i dodawanie elementów graficznych w przyszłości, sugerujemy Klientom, jaki układ będzie dla nich najwłaściwszy.

Przykładowe wdrożenie: Hotel Stok *** w Wiśle

Oferty specjalne - moduł dedykowany dla branży hotelowo-gastronomicznej

Moduł ofert specjalnych daje możliwość prezentacji na stronie internetowej najważniejszych punktów z oferty w sposób bardziej wyeksponowany.

Można tworzyć dowolną liczbę ofert specjalnych, które będą wyświetlać się na stronie głównej w sposób automatyczny. Istnieje możliwość ustalenia daty i godziny rozpoczęcia i zakończenia wyświetlania oferty specjalnej, przez co mogą one być przygotowywane z wyprzedzeniem i nie ma konieczności pamiętania o ich wyłączaniu, gdy przestają już być aktualne.

Do każdej oferty można wczytać fotografię wyświetlaną w formie bannera graficznego, który będzie nawiązywał do treści oferty przyciągając wzrok osoby przeglądającej stronę internetową.

oferta specjalna dla hoteli

Przykładowe wdrożenie: Hotel Pańska Góra *** w Jaworznie


Samodzielne definiowanie formularzy zapytań on-line

Nasz system oferuje możliwość tworzenia struktury formularza zapytania, przygotowanego do konkretnej oferty prezentowanej na stronie.

Można stworzyć formularz i dołączyć go do dowolnej podstrony. Formularzy może być wiele, mogą zawierać wiele różnych typów pól, można ustalać, które pola są wymagane oraz tekst wiodący przed całym formularzem.

Można zaznaczyć opcję aby treść formularza była wysyłana po jego wypełnieniu także do osoby, która go wypełnia.

Każdemu z formularzy można ustalić osobny adres e-mail na który zostanie on przesłany. Szczególnie jest to wygodne w przypadku, gdy do obsługi różnego rodzaju klientów jest przydzielona inna osoba.

Co to jest System Zarządzania Treścią (CMS) i co umożliwia

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) to aplikacja internetowa, która umożliwia zarządzanie stroną internetową w sposób w pełni zautomatyzowany. Za jego pomocą można edytować podstrony, zarządzać aktualnościami na stronie, zarządzać menu na stronie, dodawać fotografie, załączniki, filmy i wiele innych. Więcej szczegółów pod adresem www.trustnet.pl/cms

Autorski system zarządzania treścią z możliwością rozbudowy i integracji z aplikacjami zewnętrznymi

Ze względu na fakt, że cały system zarządzania treścią, w oparciu o który tworzona jest strona internetowa, jest autorską aplikacją, nie ma ograniczeń co do przygotowania dowolnej funkcjonalności wg wymagań Klienta. Bardzo często ma to zastosowanie w sytuacjach kiedy istnieje konieczność zintegrowania strony internetowej z jakimś zewnętrznym oprogramowaniem jak np. system rezerwacji, system zbierania zamówień, system meteo lub dowolny inny.

Istnieje możliwość integracji strony z serwisami społecznościowymi, np. Facebook. Przykładowe zastosowanie to automatyczne dodawanie buttonika "Lubię to" przy treści aktualności.

Newsletter

Możliwość zapisywania się użytkowników do listy wysyłkowej. Sposób dokonania zapisu zabezpieczony jest przed spamem. Istnieje możliwość tworzenia dowolnych grup wysyłkowych, do których można importować adresy e-mail.

Mailing z newslettera wysyłany jest w taki sposób, aby programy pocztowe i serwery nie traktowały go jako spam - e-maile wysyłane są pojedynczo w odstępach czasowych.

Aby otrzymać szczegółowa ofertę dla Państwa obiektu prosimy wypełnić poniższy formularz.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane do przesłania formularza.