Pozycjonowanie - oferta

Oferta na pozycjonowanie – wzmocnienie marki w Internecie

Przyjęło się myśleć, że w dobie wirtualnej rzeczywistości kartezjańskie „myślę, więc jestem” rozpatrywać należy w kategoriach: „jestem, jeśli można mnie odnaleźć na pierwszej stronie wyników Google”.

I rzeczywiście – tak poniekąd jest. Wyszukiwarka Google urosła do rangi doradcy w każdej (bez wyjątku) dziedzinie. Doradcy, z którego usług korzystają miliony, jeśli nie miliardy użytkowników na całym świecie.

Ludzie pytają Google o to, jak dojechać z punktu A do B, czy basen rozporowy będzie lepszym wyborem niż stelażowy, czy też jak dopasować buty do wieczorowej sukni. Pytają również, gdzie w okolicy znajdą dobrego hydraulika, fotografa, mechanika samochodowego itd.

Pytają… i zwykle kończą poszukiwania na pierwszej stronie wyników Google

Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców. Okazuje się bowiem, że mało który użytkownik przeglądarki Google wykracza w swoich poszukiwaniach poza pierwszą stronę wyników. Jeśli tam nie znajdzie satysfakcjonujących go wyników, najczęściej po prostu wpisuje nową frazę i szuka dalej.

Oczywiście ważne jest, aby Państwa strona internetowa znajdowała się możliwie jak najwyżej w wynikach Google, zwłaszcza jeśli prowadzą Państwo firmę i Waszym priorytetem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców. W końcu każdy internauta odwiedzający stronę Państwa firmy może zostać potencjalnym klientem.

A jeśli klient zapyta Google: „firma X opinie” albo „dobry fryzjer Częstochowa”?

No właśnie, wyniki w wyszukiwarce Google to ledwie jedna strona medalu. Po drugiej znajdują się m. in.: szeroko pojęta, stale rosnąca blogosfera, portale społecznościowe, fora branżowe, infografiki – innymi słowy szereg nowoczesnych narzędzi, które w odpowiednich rękach mogą przyczynić się do efektywnego wzmacniania marki w sieci. Narzędzi, które pozwolą przekonać potencjalnego klienta, że to oferta Państwa firmy jest tą, którą powinien wyłowić z morza innych ofert.

Oferta firmy TRUSTNET zakłada podjęcie szeregu działań zmierzających w stronę zwiększenia ruchu na stronie, budowania, zwiększania i podtrzymywania prestiżu firmy oraz kreowania jej pozytywnego wizerunku wśród użytkowników sieci.


Jak się rozliczamy?

Płatność za usługę, w zależności od wybranego pakietu, przebiega w formie miesięcznego abonamentu. Zapytają Państwo, dlaczego nie za pozycje osiągane przez poszczególne frazy? Odpowiedź jest prosta – ponieważ nie ma jednej jedynej pierwszej strony wyników. Wyszukiwarka Google bowiem dostosowuje się do szukającego i lokalizacji, w jakiej ten aktualnie się znajduje. W praktyce oznacza to, że inne wyniki dotyczące – dajmy na to – „usług krawieckich” otrzyma mieszkaniec Warszawy, inne – Piaseczna, mimo że obaj sformułowali takie samo zapytanie, a dzieląca ich odległość nie jest duża.
Rosnący wpływ geolokalizacji na wyniki w wyszukiwarce Google sprawił, że tradycyjne pozycjonowanie – oparte na rozliczaniu się za poszczególne frazy – straciło rację bytu.

Ogólna charakterystyka prowadzonych prac

  • Audyt i optymalizacja strony pod kątem fraz z uwzględnieniem algorytmów Google.
  • Indeksacja nowych podstron.
  • Marketing szeptany.
  • Publikacje na zewnętrznych portalach tematycznych - tworzenie relatywnych treści, umieszczanych w Internecie na stronach o podobnej tematyce.
  • Linkowanie z wartościowych witryn - tworzenie artykułów eksperckich, wpisów na blogach tematycznych oraz w social media.
  • Budowa zaplecza - tworzenie stron tematycznych i blogów eksperckich, związanych z tematyką strony Klienta.
  • Gwarancja otrzymywania raportów z przeprowadzonych działań, wraz z fakturą VAT.
  • Analiza ruchu na stronie internetowej Klienta.
  • Obecność marki Klienta w Social Media.

Stały abonament miesięczny

Wyższa jakość usług - stała miesięczna opłata za pozycjonowanie pozwala m. in. na inwestycję w pozyskiwanie linków w serwisach branżowych, cechujących się wysokim priorytetem dla robotów Google.

DZIAŁANIE: MINI BASIC PREMIUM PRO
» ŁĄCZNA LICZBA DZIAŁAŃ MIESIĘCZNIE
Miesięczna liczba działań 7 14 30 48
» ABONAMENT MIESIĘCZNY
Miesięczny abonament 200 zł 450 zł 800 zł 1500 zł

Szczegóły pakietów SEO

Formularz zapytania o ofertę pozycjonowania strony internetowej

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, bezpłatnie przeanalizujemy Państwa stronę pod kontem pozycjonowania i wycenimy frazy kluczowe do pozycjonowania.

Frazy prosimy oddzielić przecinkami!