Praca: Młodszy koordynator projektów (kwiecień 2015)

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Młodszy koordynator projektów

Opis stanowiska: koordynator jest osobą, która jest pośrednikiem między Klientem z działem produkcji oprogramowania (grafik i programiści). Koordynator ustala z Klientem zakres prac na projektami stron www, sklepów www, aplikacji webowych itp., a następnie przekazuje wymagania do grafików i programistów. Koordynator dokonuje też weryfikacji, czy zadania programstów są wykonane zgodnie z wymaganiami Klientów.

Obowiązki:

  • analiza potrzeb Klientów oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami w tym przyjmowanie zleceń,
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • udział w bieżących pracach na rozwojem oprogramowania.

Wymagania:

  • łatwe wysławianie się, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność twórczego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, lojalność,
  • inicjatywa w dążeniu do realizacji celów, skuteczność i konsekwencja w działaniu,
  • kultura osobista, dobra prezencja,
  • bardzo dobra znajomość branży internetowej (m.in. strony www, e-commerce, pozycjonowanie, social media, hosting),
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • doświadczenie niekonieczne, ale mile widziane (praca w początkowym etapie będzie odbywać się pod kierunkiem doświadczonych koordynatorów).

Wykształcenie:

  • preferujemy osoby po studiach wyższych, kierunek dowolny (od marketingu po informatykę) - ważniejsza jest orientacja w szeroko rozumianym "internecie" i łatwość kontaktów z Klientami.

Oferujemy:

  • praca w godzinach 8.30-16.30,
  • umowa o pracę, pełny etat,
  • bardzo dobra atmosfera pracy w zespole specjalistów,
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwo projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Prosimy wysyłać CV na adres: praca@trustnet.pl
Na spotkania osobiste zaprosimy wybrane osoby.